fbpx

Füsun Kuran

TMD Temsilcisi, Make A Wish Türkiye CEO

Füsun Kuran İzmir Amerikan Koleji’ni ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitirerek, kariyerine Arthur Andersen’da denetimci olarak başladı. Sonrasında Stefanel İdari İşler Müdürü olarak devam etti. 2001 yılında Stefanel Genel Müdürü oldu. 2005 yılında Capital Dergisi "Başarıya Yürüyen En Genç Genel Müdür’’ ve 2010 yılında Perakende Güneşi Ödülleri’nde “En Başarılı Profesyonel Yönetici’” ödülüne layık görüldü.

2013 yılında Brooks Brothers Genel Müdürü oldu. Brooks Brothers ve Edwards markalarının olduğu RMK Classic şirketinde yönetim kurulu üyeliği ve CEO’luk ile Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’de yönetim kurulu üyesi görevlerini yürüttü.

İki dönem Tescilli Markalar Derneği başkanlığı yaptı. Halen Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve TMD Başkan Yardımcısı’dır.

Şu an Marmara Üniversitesi, İşletme, Yönetim ve Organizasyon (İngilizce) bölümünde doktora yapan Kuran, aynı zamanda serbest muhasebeci ve mali müşavirdir.

Evli olan Kuran’ın iki kız çocuğu var.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG'yi Takip Edin:

© 2019 SOYSAL