fbpx

BERSAY İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Büyüyen bir ülkede, iletişim danışmanlığı sektörünün lider markası olarak Bersay İletişim Grubu; uzman insan kıymetleri, güçlü bağlantıları, dinamik, ilkeli ve öncü iletişim danışmanlığı hizmetleri ile derin, yenilikçi, modern, nezih, profesyonel bir şirket olma vizyonunu, hedef olarak belirlemiştir.

Grup, bu vizyonunu; piyasadaki deneyimi, sektörel bilgisi, güçlü müşteri varlığı, farklı uzmanlık alanlarındaki nitelikli insan kıymeti, çok sayıda üst düzey danışmanı, güçlü kişisel ve kurumsal network’ü (yerel, ulusal ve uluslararası), dijital iletişim uzmanlığı ve Bersay ekibinin kişisel kariyer gelişimini destekleyen Bersay İletişim Enstitüsü üzerine inşa ettiği marka özüyle, “İş’in Ehli” olarak tanımlamaktadır.

Dünya çapında stratejik danışmanlık hizmeti sağlayan seçkin network’ü Ketchum ile uluslararası projeler yürütmektedir. Ketchum, 69 ülkede 106 ofisi ve 2.500’ün üzerinde çalışanı ile marka pazarlama, kurumsal ilişkiler, lobicilik ve kamu ilişkileri, gıda, beslenme, sağlık ve teknoloji alanlarında dünyanın en büyük iletişim networklerinden birisi olarak hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için info@bersay.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG'yi Takip Edin:

© 2019 SOYSAL