fbpx

İHRACAT-E’NİN İNCELİKLERİ

Salih Yılmaz

LC Waikiki, E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı

LC Waikiki, tüm dünyada 46 ülkede, yaklaşık 1000 mağazasıyla müşterilerine hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl e-ticarette 3 kıtada 30 ülkeye yayılarak cirosunu 313 milyona çıkaran, dakikada 154 adet ürün satışıyla 46 milyon ziyaretçisine 12 dilde hizmet veren LC Waikiki, e- ticaret alanında da yeni projeler üzerinde çalışıyor.  

Bir Türk markası olarak ilk defa yurtdışında perakende sektöründe yerel e-ticaret operasyonuna başlayan ve dijital dönüşümün öncü şirketlerinden biri olan LC Waikiki, dijital satış kanalının toplam satışlarının içindeki payını yüzde 15’e yükseltmeyi hedefliyor.  

Yurtdışında yerel e-ticaret operasyonunu da başarıyla yürüten LC Waikiki, e-ihracat değil, ihracat-e yaptığını söylüyor. Türkiye dahil 7 ülkede ihracat-e faaliyeti gösteriyor ve Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Mısır, Fas ve Romanya üzerinden tüm AB'ye hizmet veriyor.  

LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Salih Yılmaz’dan e-ihracatın inceliklerini, ihracat-e’nin farkını ve LC Waikiki’nin ihracat-e stratejilerini dinleyeceğiz. Yılmaz, sektörünün geleceğinin e-ihracat değil, ihracat-e olduğuna dikkat çekerek LC Waikiki’nin hedeflerini ve atmakta olduğu adımları anlatacak.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG'yi Takip Edin:

© 2019 SOYSAL