fbpx

HEADLESS COMMERCE

Tolga Tatari

Akinon Kurucu Ortak ve CEO

Pandemi dönemi tüm sektörler için büyük bir dönüşümün habercisi olurken, perakende dijital dönüşümün en etkili örneklerinin yaşandığı sektör oldu. Ödeme sistemlerinden, teslimat seçeneklerine kadar birçok yeniliğe tanık olduğumuz bu süreçte, dönüşümün kalıcı olduğunun farkına varan markalar başarılı olurken, hızlı kararlar alarak yeni döneme ayak uyduran, verimli e-ticaret platformlarına ve dijital kanallara sahip olanlar bu yarışta bir adım öne çıktılar.

Bu oturumda Tolga Tatari’den dijital ticaretteki trendleri, yenilikleri ve önümüzdeki dönem bizleri nelerin beklediğini dinleyeceğiz. Tatari e-ticaret dünyasında çığır açan headless commerce uygulamalarından örnekler verirken, Akinon’un Türkiye’de ve dünyada öne çıkan çözümlerini anlatacak. Tatari ayrıca 2020 yılının detaylı e-ticaret rakamlarıyla sektörün analizini yaparak, 2021 ve sonrası için projeksiyonlarıyla herkesin merak ettiği konulara ışık tutacak.

Türkiye’den dünyaya açılmış en büyük teknoloji şirketlerinden biri olmak ve alanında küresel bir lider olmak hedefiyle hareket eden Akinon Kurucu Ortağı ve CEO’su Tolga Tatari’den sektörü ileriye taşıyacak önerilerle dolu, yol gösterici bir oturum!

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG'yi Takip Edin:

© 2019 SOYSAL